LUDZIE
Katarzyna Bayraktar p.o. dyrektorki zarządzającej Join UP! Polska
Katarzyna Bayraktar stanęła na czele Join UP! Polska, obejmując funkcję p.o. dyrektor zarządzającej. Wcześniej na czele polskiego oddziału biura podróży stała Magdalena Mrozek.
Katarzyna Bayraktar to jest związana z firmą od momentu wejścia marki na polski rynek, aktywnie uczestnicząc w jej budowie i rozwoju. W nowej roli będzie odpowiadać za dalszy rozwój biznesu, wzrost sprzedaży oraz realizację strategicznych kierunków firmy. Dotychczas zarządzała obszarami związanymi z rozwojem sprzedaży, rozbudową sieci dystrybucji oraz skalowaniem działalności spółki, współpracując z siecią ponad 2000 partnerów sprzedażowych.
W branży turystycznej obecna jest od ponad 20 lat. oświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych organizacjach turystycznych, jak i w środowisku instytucjonalnym, współpracując m.in. z Neckermann oraz Polską Izbą Turystyki.
W 2025 roku firma odnotowała 127-procentowy wzrost liczby obsłużonych klientów przy średniej rynkowej wynoszącej ok. 15 proc., rozwijając organizację do ponad 80 specjalistów. MO, foto Join UP! Polska
2026-05-13 15:59:00
powrót
Dołącz do dyskusji na stronie
»