Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Z lotniska w Radomiu skorzystało już 10 tys. pasażerówTrochę ponad 5 tygodni od otwarcia lotniska w Radomiu port obsłużył 10-tysięcznego pasażera. Wydarzyło się to dokładnie 3 czerwca - wówczas z lotniska ruszyły połączenia do Antalyi.

W czerwcu siatka połączeń z lotniska w Radomiu powiększy się – turyści będą mogli polecieć do Antalyi, Warny, Prewezy czy Tirany.

Jubileuszowym, 10-tysięcznym pasażerem była pani Patrycja z Radomia, która wraz z rodziną wylatywała na urlop z Lotniska Warszawa-Radom pierwszym lotem czarterowym do Antalyi obsługiwanym przez PLL LOT. W prezencie podróżująca otrzymała zestaw walizek w kolorze nawiązującym do logo portu w Radomiu.

W maju Lotnisko Warszawa-Radom odprawiło łącznie 8 334 pasażerów, którzy polecieli do Paryża i Rzymu. 3 czerwca wystartowały loty czarterowe do Antalyi obsługiwane przez LOT, a wkrótce do tego samego miasta polecą samoloty Enter Air. Również niedługo ruszą połączenia czarterowe do Tirany. PLL LOT obsługiwać będą również rejsy rozkładowe do Prewezy, Warny, Tirany i, tak jak dotychczas, do Rzymu i Paryża.

Od 26 czerwca startują shuttle busy na Lotnisko Warszawa-Radom z Kielc przez Skarżysko-Kamienną. Koszt biletu dla podróżnych, podobnie, jak w przypadku busów z Warszawy, to symboliczne 5 złotych. MG

2023-06-05 08:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter