Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LINIE LOTNICZE

Wizz Air odwołuje część lotów. Powód to przyspieszone kontrole silników GTFWęgierska tania linia lotnicza poinformowała, że firma Pratt&Whitney zleciła przyspieszone kontrole kilku swoich silników GTF. Dla pasażerów oznacza to zmiany w siatce połączeń i odwołanie części z nich.

Ilu konkretnie lotów dotyczą zmiany, przewoźnik nie podaje. Wiadomo natomiast, że pasażerom, których to dotknie, Wizz Air zaproponuje alternatywny rozkład lotów, pełny zwrot kosztów przy użyciu pierwotnej metody płatności lub 120 proc. pierwotnej ceny w ramach rezerwacji WIZZ. Jeśli rezerwacja została utworzona za pośrednictwem biura podróży lub internetowej agencji podróży, Wizz Air zaleca skontaktowanie się z firmą, która zakładała rezerwację.

Przewoźnik apeluje też, by klienci sprawdzili folder ze spamem pod kątem e-maili o możliwych zmianach rozkładu lotów i przeprasza za niedogodności spowodowane tym nieplanowanym wydarzeniem, na które nie ma wpływu. Jak podkreśla, bezpieczeństwo pasażerów, załóg i samolotów jest jego priorytetem. MG

2023-08-08 17:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter