Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 

LOT Metropolia Lublin z nowym przewodnikiem po mieście i okolicach 

Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin zaprezentowała na swoim profilu na Facebooku najnowsze wydawnictwo: informator "Lublin i okolice". Broszura zawiera informacje o najciekawszych atrakcjach turystycznych na terenie Lublina i pozostałych gmin Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego! Jak informuje LOT, po raz pierwszy w ramach jednego wydawnictwa można dowiedzieć się więcej o walorach każdej z gmin wchodzących w skład Lubelskiego Obszaru Metropolitarnego oraz organizacjach działających na jego terenie, tj. samym LOT Metropolia Lublin, Krainie Lessowych Wąwozów i Stowarzyszeniu Lubelskiego Obszaru Metropolitarnego.

Autorzy dedykują informator zarówno turystom, jak i mieszkańcom. - Zadbaliśmy o to, aby coś dla siebie znaleźli w nim fani aktywnego wypoczynku, miłośnicy historii i architektury, a także rodziny podróżujące z dziećmi - można przeczytać we wpisie.

Informator jest bezpłatny. Można go otrzymać w Centrum Inspiracji Turystycznej, punktach informacji turystycznej i urzędach gmin. MO, foto Facebook.com/LOT Lublin

2023-08-11 14:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter