Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Ryanair dołożył ponad 1,6 mln miejsc na Boże NarodzeniePoczątek września to dobry czas na planowanie z wyprzedzeniem wyjazdów, które odbędą się jeszcze w tym roku – na przykład w okresie świąteczno-noworocznym, twierdzi Ryanair. Przewoźnik dołożył właśnie ponad 1,6 mln miejsc w samolotach na 660 trasach na okres od 15 grudnia do 8 stycznia 2024 roku.

Jak mówi Alicja Wójcik-Gołębiowska, country manager CEE & Baltics w Ryanair, program został powiększony w odpowiedzi na duży popyt na loty w okresie Bożego Narodzenia. Ceny zaczynają się od 134 zł.

Ryanair podkreśla w komunikacie prasowym, że bilety można kupić tylko na jego stronie internetowej – przewoźnik od dawna walczy z agentami turystycznymi, którzy, jak twierdzi, prowadzą sprzedaż bez jego zgody. Pasażerowie, którzy nie dokonali rezerwacji bezpośrednio w Ryanairze, są przez linię dodatkowo weryfikowani, co z kolei budzi wątpliwości dotyczące przestrzegania zasad ochrony danych osobowych. W tej sprawie polski Urząd Ochrony Danych Osobowych podjął działania. To odpowiedź na liczne sygnały pasażerów korzystających z usług tego przewoźnika. MG

2023-09-06 07:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter