Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 

Kongres Turystyki Religijnej
i Pielgrzymkowej w Krakowie

Między 1 a 5 listopada w Krakowie odbywać się będzie IV Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej - wydarzenie, które ma m.in. promować Kraków, region i kraj jako istotną destynację turystyki przyjazdowej i pielgrzymkowej na arenie międzynarodowej oraz wzmacniać znaczenie turystyki przyjazdowej i pielgrzymkowej w Krakowie w kontekście aktualnej sytuacji geopolitycznej.

Kongres rozpocznie się 1 listopada, kiedy to planowana jest seria prelekcji i wykładów, także warsztaty B2B biur podróży ze świata z przedstawicielami sanktuariów, miejsc kultu i miejsc turystycznych z Polski i Europy.

W tym roku wydarzenie będzie połączone z fam tripem, w czasie którego uczestnicy będą poznawać potencjał turystyczny Krakowa i Małopolski. Zaplanowano go na 2 - 4 listopada.

Organizatorzy zapraszają do udziału w Kongresie przedstawicieli zagranicznych biur podróży i touroperatorów, biskupów i księży, blogerów i dziennikarzy, organizatorów turystyki wyjazdówej i pielgrzymkowej także polskie jak i zagraniczne samorządy, LOT-y, ROT-y promujący miejsca kultu - miejsca pielgrzymkowe

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Kongresu. MO

2023-09-21 06:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter