Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Jan Golba ponownie na czele Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP 


Pod koniec czerwca w Polanicy-Zdroju przeprowadzono Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. W pierwszej części przyjęto sprawozdania zarządu za 2023 r., w drugiej odbyły się wybory zarządu na kadencję 2024 – 2029.

Prezesem zarządu Stowarzyszenia wybrano dr. Jana Golbę, który funkcję tę sprawuje od 2001 r. Nowy-stary prezes jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i doktorem nauk prawnych. Pracę doktorską obronił na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył też Studium Zarządzania Strategicznego dla dyrektorów generalnych. Od 1990 r. związany z samorządem. W latach 1990 – 2002 r. był burmistrzem Krynicy-Zdroju, od 2003 do 2006 pełnił funkcję dyrektora generalnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, w latach 2006 – 2009 był zastępcą burmistrza Szczawnicy, a od 2009 jest burmistrzem Muszyny.

Razem z dr Janem Golbą w zarządzie Stowarzyszenia znaleźli się: zastępcy prezesa Jerzy Łużniak i Mateusz Jellin, członkowie zarządu: Aleksandra Gosk i Robert Serkis, a w Komisji Rewizyjnej: Mirosława Boduch, Małgorzata Małuch Radosław Głażewski, Adam Bodzioch oraz Leszek Świder. MO, foto SGU RP

 

2024-07-03 12:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter