Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Czytaj w najnowszym numerze WT 22/2016
Rozmowa numeru: Innowacje nie są drogie

Innowacje w polskiej turystyce nie są tak powszechne jak zagranicą. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że wiążą się z wysokimi kosztami, tymczasem, jak przekonuje założyciel Fuze.rs, Piotr Wojciechowski, wcale nie muszą wiele kosztować.więcej...

 Odbierz 50 zł za swoją pierwszą rezerwację z Bedsonline
Przedstawiciele firmy, która w swoich zasobach posiada dostęp do hoteli na całym świecie, a poza tym transfery, bilety wstępu i szereg innych usług dodatkowych, przedstawią na Forum Agentów ofertę dla biur . Za pierwszą rezerwację, złożoną do 30 listopada, agent odbierze 50 zł. Bedsonline oferuje też zniżki dla pracowników biur podróży - dostępnych na stronie www.bedsonline.com

 
więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Magdalena Wandor


Magdalena Wandor – Marti Travel, Andrychów 

Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holidays: Madgalena Wandor wyróżnia się świetną znajomością produktu oraz kierunków turystycznych. Ma wysokie wyniki sprzedażowe (biorąc pod uwagę lokalizację). Współpraca z touroperatorem przebiega wzorowo, bez najmniejszych problemów.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Danuta CyrskaDanuta Cyrska – Fantur s.c., Poznań

Z rekomendacji Grecos Holiday: Wyróżniliśmy biura, które może nie osiągają najwyższych obrotów, ale są cenionymi agencjami charakteryzującymi się wzorową współpracą oraz bardzo dobrą znajomością produktu Grecos. Fantur prezentuje wysoki poziom obsługi klienta i rzetelność, co oczywiście przekłada się na wysoki wskaźnik sprzedaży.

więcej...

V Ogólnopolskie Forum Agentów - w tym roku spotykamy się w warszawskim Airport Hotel Okęcie

23 listopada po raz piąty spotykamy się na Forum Agentów Biur Podróży. W tym roku o problemach turystyki i prognozach na przyszłość przedstawiciele branży będą dyskutować w Airport Hotel Okęcie. To dobra okazja, by poznać nowe miejsce na biznesowej mapie Warszawy.więcej...

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji – dwie najbardziej umiędzynarodowione uczelnie niepubliczne w Polsce
W corocznym raporcie "Studenci zagraniczni w Polsce 2016”, przygotowywanym w ramach programu „Study in Poland” na czołowych miejscach znalazły się dwie warszawskie uczelnie z Grupy Uczelni Vistula: Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji.


więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Wanda Łempicka


Wanda Łempicka - 24 Holiday, Białystok
Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holiday: To, co wyróżnia 24 Holiday wśród innych agentów to wysoki wolumen sprzedaży oraz współpraca z touroperatorem na najwyższym poziomie.


24holiday działa na rynku turystycznym od 2003 roku. Sprzedaż agencyjna imprez turystycznych stanowi podstawę działalności. Od początku działalności zdawaliśmy sobie sprawę, iż sukces w branży turystycznej jest o wiele trudniejszy niż np. w branży handlowej, gdyż nie sprzedajemy konkretnego produktu tylko marzenia.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Marek Ciszkiewicz

Marek Ciszkiewicz - Centrum Usług Turystycznych, Rzeszów
Z rekomendacji Rainbow: Centrum Usług Turystycznych działa na rynku turystycznym od 1993 roku. Z Rainbow Tours S.A. współpracuje nieprzerwanie od 2003 roku. Jest jednym z najlepszych Agentów Rainbow. Co roku ma bardzo wysokie wyniki sprzedażowe. Pracownicy jak i sami właściciele podchodzą do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Przy tak dużej sprzedaży mają bardzo mały odsetek reklamacji. Właściciele bardzo sumiennie pilnują rozliczeń z naszą księgowością. W roku 2016 CUT mieli najlepsze wyniki sprzedażowe w regionie Wschodnim.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Ewa Liberman


Ewa Liberman - Gryzelda Travel, Piaseczno

Agent polecany przez Itakę: Nigdy nie było problemów z płatnościami. Biuro obsługuje właścicielka, który poświęca się w 100 procentach. Dostają zaproszenia co roku na konferencje i nigdy nie jadą, bo maja tak duży ruch. Wolą obsługiwać klientów. 
Nigdy nie było negatywnego słowa od innych agentów w mieście. Wyniki w takim miejscu są imponujące. 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Agnieszka Rąpała


Agnieszka Rąpała – Rapala, Świdnica

Z rekomendacji Itaki: Najlepszy agent pod względem sprzedaży w regionie i jeden z lepszych w Polsce. Kładzie nacisk na rozwój pracownika, dba o potrzeby klientów. To uznana marka w regionie. 
Profesjonalny zespół, brak problemów finansowych – przykład dla innych biur, jak sobie radzić w trudnych czasach.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Joanna Kucińska


Joanna Kucińska – Travel Caffe, Katowice 

Agent rekomendowany przez Coral Travel Wezyr Holidays: 
To, co charakteryzuje Joannę Kucińską jako agenta, to głęboka znajomość branży turystycznej oraz produktu; doceniamy także świetne wyniki sprzedażowe biura oraz wysoki poziom obsługi klienta. 
Znana jest również ze swoich działań, które mają na celu rozwój sektora turystycznego w Polsce.

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Agata BrylAgata Bryl - Holiday Land, Poznań

Agent rekomendowany przez Itakę:
Co roku wzrosty sprzedaży. Miła i profesjonalna obsługa. Biuro, dzięki dobrze dobieranej ofercie pod potrzeby klienta, praktycznie nie ma reklamacji na sprzedawany produkt. Zachowuje zawsze płynność finansową – nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnień w płatnościach.

więcej...

artykuł sponsorowany
Trwa rejestracja uczestników na VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI 

Kolejna edycja Gremium Ekspertów Turystyki pokazuje, że to wydarzenie nie tylko spełniło w minionych latach stawiane wobec niego oczekiwania, ale jest też imprezą, która sama ma wobec uczestników wymagania. (…) W moim odczuciu taka właśnie idea towarzyszy kolejnym Gremiom Ekspertów Turystyki i dlatego jest to wydarzenie nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne, aby tworzyć nową jakość w zarządzaniu turystyką w Polsce. 
Wojciech Fedyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

 

więcej...

Forum Agentów: Chatbot - skuteczny sposób na przyciągnięcie klienta

Chatbot i wirtualna rzeczywistość to nowe trendy, które zaczynają nabierać coraz większego znaczenia także w branży turystycznej. O ich roli w procesie sprzedaży wakacji na V Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży opowie Tomasz Berdowski z MerlinX.

 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Marek Kamieński


Marek Kamieński –
Mag-Mar, Warszawa

Polecany przez Neckermann Polska: Jeden z czołowych agentów dbających o przejrzyste i jasne zasady współpracy pomiędzy agentami a touroperatorami w ramach OSAT-u. Biuro z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży agencyjnej wyróżnia się rzetelną obsługą klienta. Duża dynamika sprzedaży i przebiegająca bez zarzutu współpraca charakteryzują tego wybijającego się agenta na tle sieci sprzedaży.

 

więcej...

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Magdalena Freudenreich-Nowak


Magdalena Freudenreich-Nowak, BP Soltur, Gniezno

Z rekomendacji Rainbow: Współpracujemy od wielu lat i obserwujemy wysoki poziom sprzedaży. Obsługa w biurze jest profesjonalna, dziewczyny wiedzą, co proponują, dobrze dobierają ofertę do klienta, są doświadczone w branży turystycznej. Jak na tak wysoką sprzedaż, odsetek reklamacji jest praktycznie niezauważalny. Rzetelność i terminowość wręcz nienaganne.

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Agent Roku 2016 - Poznaj nominowanych: Barbara Dobrowolska


Barbara Dobrowolska –
BTiH Panda, Tczew

Agent polecany przez Rainbow: Nasz partner od wielu lat, z roku na rok generuje wzrost sprzedaży. Biuro ma bardzo nowoczesny wystrój a jego właściciele inwestują w reklamę oraz pracowników (szkolenia sprzedażowe, produktowe), co daje wymierne wyniki w sprzedaży. Agent rzetelny i profesjonalny. Biuro charakteryzuje się dbałością o klienta zarówno przy sprzedaży, jak i w obsłudze posprzedażowej.

więcej...

artykuł sponsorowany
TOUR SALON 2017 rozwija współpracę z POT

TOUR SALON rozwija w nowych dziedzinach współpracę z Polską Organizacją Turystyczną. W programie wydarzeń pojawią się nowe punkty. Ponadto w 2017 roku do Poznania wróci uroczysta Gala Złotych Certyfikatów POT – prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. 


 

więcej... [KOMENTARZE (1)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 21/2016


DWUGŁOS Czy sprzedawać ryzykowne kierunki?
Na polskim rynku istnieje duże zapotrzebowanie na niedrogi produkt w ciepłych krajach jak Turcja czy Egipt. Czy agenci powinni promować aktywnie kierunki uznane za potencjalnie niebezpieczne, czy lepiej z nich na razie zrezygnować? Na to pytanie odpowiadają: Joanna Kucińska i Marcin Wujec.


 

więcej...

Agent Roku 2016 - poznaj nominowanych: Aleksandra Dmytrasz 


Aleksandra Dmytrasz – StarTours, Toruń 

Agent nominowany przez Itakę. Szczególnie doceniany za pomysłowość w pozyskiwaniu nowych klientów i duże wzrosty sprzedażowe, szczególnie w segmencie wyjazdów grupowych. Biuro ma bardzo dobry kontakt z władzami miasta – umie się zareklamować, dba o właściwy wyeksponowanie wizerunku Itaki w biurze. Kolejne plusy to bezproblemowe płatności oraz rozwój pod względem szkoleń sprzedażowych i wyjazdów studyjnych.

więcej...

< 1   ...   295 296 297 298 299 301 302 303 304 305   ...   368 >
 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter