Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Obowiązki agentów w zakresie rozliczeń podatku VAT

Justyna Zając-Wysocka na IV Forum Agentów dokona kwalifikacji umowy agencyjnej na gruncie ustawy o VAT. Wyjaśni także, jakie zasady opodatkowania VAT powinni stosować pośrednicy, którzy sami również świadczą usługi turystyczne oraz tacy, którzy tylko dokonują odsprzedaży usług. Odpowie na pytanie, co grozi agentom w związku z nieprawidłowym stosowaniem przepisów ustawy o VAT.

Justyna Zając-Wysocka – radca prawny, specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Członek zarządu oraz dyrektor departamentu doradztwa podatkowego Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych, wieloletni współpracownik polskich i międzynarodowych firm doradczych. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług.

Na IV Forum Agentów chcemy poruszać tematy istotne dla działalności agentów turystycznych, budzące wątpliwości, generujące problemy. Spotkania i dyskusje z ekspertami, organizatorami i przede wszystkim agentami mają ułatwić znalezienie odpowiedzi na te pytania. Zapraszamy!>> IV Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży

>> Formularz zgłoszeniowy IV Forum Agentów BP

2015-11-17 09:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter