Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Zmarł Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski, niezwykle ważna postać polskiej branży turystycznej, po ciężkiej chorobie zmarł w Warszawie. Turystyką zajmował się przez całą swoją karierę, zaczynając już na studiach od funkcji dyrektora w studenckim biurze podróży Juventur. W latach 90. prowadził własne biuro podróży Elekt, które specjalizowało się w podróżach służbowych. Wydawał też pismo „Świat Kongresów”.

Był przy zakładaniu Polskiej Izby Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej. W tej pierwszej pełnił funkcję sekretarza generalnego, a w latach 2000-2002 był jej prezesem. Później, w latach 2002-2005 piastował stanowisko prezesa POT. Z tego okresu dał się zapamiętać jako autor kampanii promującej ofertę turystyczną Polski za pomocą postaci hydraulika, która okazała się sukcesem.

Później, aż do 2012 roku był dyrektorem marketingu w uzdrowisku w Nałęczowie, a od 2012 roku prezesem spółki MT Targi, gdzie koordynował targi turystyczne Lato i TT Warsaw.

Andrzej Kozłowski miał 63 lata. Zostawił żonę, dwójkę dzieci i troje wnucząt. W imieniu redakcji Wiadomości Turystycznych składamy wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w piątek 4 marca br. o godzinie 10:00,
w Kościele pw. Narodzenia N.M.P. w Komorowie koło Warszawy.

 

2016-02-29 14:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2016-02-29 18:52 Andrzej Puchacz

Czlowiek, ktory wiele zrobil dla polskiej turystyki. Jeden z najefektywniejszych prezesow w Polskiej Organizacji Turystycznej. Profesjonalista, doskonały mowca i zyczliwy kolega. Smutek i zaduma........ Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie i obejmij swoja opieka rodzine pogrązona w bólu

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter