Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Wiadomości Turystyczne zapraszają na ITB

Jubileuszowa, bo 50. edycja targów turystycznych ITB Berlin już za chwilę. Jutro, 9 marca, rozpoczyna się największa impreza targowa w Europie, zasłużenie nazywana międzynarodowym miejscem spotkań.  Na targach nie może oczywiście zabraknąć Polski.W dniach 9-13 marca do Berlina zjadą wszyscy ci, którzy zajmują się szeroko pojętą turystyką i podróżami. Międzynarodowe Targi Turystyczne w Berlinie to jedno z ważniejszych wydarzeń branży, przyciągające ponad 100 tysięcy zwiedzających. Biorą w nich udział firmy i organizacje z całego świata, m.in. stoiska narodowe (polskie stoisko organizuje Polska Organizacja Turystyczna), biura podróży, wydawnictwa, linie lotnicze, związki turystyczne, firmy wynajmujące samochody, hotele, firmy przewozowe i ubezpieczeniowe, oraz przedsiębiorstwa zajmujące się technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego.

Jak co roku, Wiadomości Turystyczne przygotowały wydanie specjalne na ITB, które trafi do odwiedzających targi. Znajdują się tam szczegółowe informacje o polskim stoisku i wystawcach z naszego kraju - oprócz regionów, które tradycyjnie promują się na berlińskiej imprezie, pojawią się także biura, w tym Rainbow i Travel Projekt, miasta, uzdrowiska.

Lecz przede wszystkim jest to kompedium wiedzy o najciekawszych i inspirujących miejscach w Polsce, wydarzeniach i produktach turystycznych.

Zapraszamy do lektury!

2016-03-08 12:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter