Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Wiadomości Turystyczne na targach MITT w Moskwie

Na jednej z najważniejszych imprez targowych w Rosji, Międzynarodowych Targach Turystycznych MITT 2016 nie mogło zabraknąć Polski, z Krakowem i Wrocławiem na czele. Dla odwiedzających targi Wiadomości Turystyczne przygotowały rosyjskojęzyczne wydanie specjalne, promujące atrakcje turystyczne Polski.


 

Jak co roku w stolicy Rosji spotyka się branża turystyczna z całego świata, aby przedstawić rosyjskim partnerom swoje oferty, nowe destynacje i produkty turystyczne. A jest to wciąż rynek z ogromnym potencjałem.

W ciągu dziewięciu miesięcy 2015 r. blisko 10 mln Rosjan wyjechało za granicę w celach turystycznych. To oczywiście mniej niż w latach poprzednich, ale wciąż jest to bardzo znacząca liczba. Najczęściej wybierane kierunki to tzw. „plażowe” ale wobec problemów politycznych, a także w obliczu kryzysu ekonomicznego, przewiduje się, że w tym roku Rosjanie będą wyjeżdżali bliżej i na krócej. To duża szansa dla Polski. To również szansa na przyciągnięcie Rosjan do polskich uzdrowisk oraz obiektów typu wellness i spa.

W tym roku polskie stoisku prezentuje oferty wypoczynku obejmujące m.in. krótkie pobyty weekendowe w miastach, ofertę turystyki aktywnej oraz szeroko rozumianej turystyki medycznej. Na swoje stoiska zaprasza m.in. Małopolska z Krakowem i Lubelskie. Nie zabraknie również informacji dotyczących Światowych Dni Młodzieży, które już w lipcu br. odbędą się w Krakowie oraz wydarzeń kulturalnych Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław’2016.

Zapraszamy do lektury bezpłatnego dodatku WT w języku rosyjskim

2016-03-23 11:50:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter