Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


artykuł spnsorowany

VIII Gremium Ekspertów Turystyki, czyli spotkanie na najwyższym poziomie

W GREMIUM  biorą udział osoby związane bezpośrednio lub pośrednio z turystyką. To tutaj wśród czołowych przedstawicieli środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych, kształtują się koncepcje mające wpływ nie tylko na wzmocnienie polskiej turystyki ale także na rozwój  innych dziedzin gospodarki dla których jest ona istotnym stymulatorem. Udział w GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to przede wszystkim możliwość współtworzenia silniej grupy liderów w polskim środowisku turystycznym.


Motywem przewodnim GREMIUM jest WSPÓŁPRACA, budowanie „mostów” łączących różne środowiska: przedsiębiorców, urzędników, naukowców, działaczy. W programie sesji panelowych każdy z osobna znajdzie coś dla siebie a podczas obrad plenarnych wspólnie porozmawiamy o kluczowych zagadnieniach polskiej turystyki. Wypracowane wnioski i rekomendacje przekażemy m.in. do: senackich i sejmowych komisji ds. turystyki, MSiT i POT. Ważnym jest, aby wszystkie środowiska miały możliwość zgłaszania swoich postulatów. Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych, do udziału w GREMIUM. , a w szczególności:

  • przedsiębiorców sektora gospodarki turystycznej,
  • naukowców i dydaktyków kształcących kadry dla turystyki,
  • przedstawicieli samorządów terytorialnych,
  • członków ROT i LOT,
  • działaczy izb turystyki i organizacji pozarządowych.

 

Organizatorem merytorycznym tegorocznej edycji GREMIUM jest Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gospodarzem zaś Miasto Poznań i Województwo Wielkopolskie.

W ramach GREMIUM oprócz konferencji naukowo-branżowej odbędzie się cykl warsztatów branżowych oraz prezentacji towarzyszących. Tegoroczna edycja to:

v          3 sesje plenarne,

v          20 sesji panelowych – w tym:

-      6 debat naukowo-branżowych,

-      7 warsztatów dyskusyjnych,

-      3 warsztaty szkoleniowe,

-      4 studia przypadków

2 wieczory integracyjne

Szczegółowe informacje wraz z programem merytorycznym poszczególnych paneli oraz formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.gremium.forumturystyki.pl .

Licząc na wartościowe wystąpienia, ekscytujące dyskusje, a także na znakomity nastrój w gościnnej Wielkopolsce, gorąco zapraszamy na to szczególne spotkanie.

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to spotkanie na którym warto być obecnym!

prof. dr hab. Grzegorz Gołembski

Marek Migdal


2016-08-24 10:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter