Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Rainbow na Forum Agentów: Nasza obecność jest niezbędna

V Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży będzie okazją do osobistego spotkania się z przedstawicielami największych i najważniejszych na rynku touroperatorów. Jednym z rozmówców, z którym będzie można podyskutować o rynku, współpracy agencyjnej, produkcie i najnowszych trendach jest Andrzej Tokarczyk, dyrektor działu sieci agencyjnej i franczyzowej w Rainbow.


W tym roku nowością na Forum Agentów będą rozmowy stolikowe - jedna z niewielu okazja do bezpośrednich spotkań i rozmów z dyrektorami sprzedaży największych touroperatorów. Czego po rozmowach z agentami spodziewa się dyrektor działu sieci agencyjnej Rainbow?

– Spotkania z naszymi partnerami, gdyż wolę w ten sposób mówić o agentach, to znakomita okazja do zapoznania się z opiniami na temat naszej współpracy. Czy kierunek naszych działań jest słuszny? Jak w przypadku różnych kwestii jesteśmy w stanie pomóc? Czy możemy coś ulepszyć, poprawić? Interesuje nas jak jesteśmy odpierani przez naszych partnerów – mówi Andrzej Tokarczyk.

Według dyrektora Tokarczyka każda forma bezpośredniego kontaktu stwarza znakomitą szansę na dyskusję, a Rainbow na takową zawsze jest otwarty. –  Zawsze przy takich okazjach pojawiają się istotne z punktu widzenia obu stron tematy i zagadnienia. Dlatego uważam, że nasza obecność jest niezbędna – dodaje Andrzej Tokarczyk. Forum Agentów to, w opinii dyrektora z Rainbow, także dobry moment na rozwianie ewentualnych wątpliwości dotyczących współpracy touroperatora z agentami, a także szansa na wysłuchanie ich pomysłów, które być może uda się w przyszłości zrealizować. MG

Umów się na spotkanie, zgłaszając swój udział w V Forum

Czytaj więcej o V Forum Agentów 

2016-09-28 09:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»




»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej





Newsletter

»

Zamów newsletter