Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Kujawsko-pomorskie uroczyście zakończyło sezon

Pod koniec listopada w Brzeskim Centrum Kultury i Historii "Wahadło" przeprowadzono "Regionalne zakończenie sezonu turystycznego 2022". Uroczystość była okazją do uhonorowania osób i instytucji działających na rzecz rozwoju turystyki w regionie.

Podczas gali przyznano odznaki honorowe Ministerstwa Sportu i Turystyki w dziedzinie turystyki, rozstrzygnięto też konkursy turystyczne. Finał miał konkurs marszałka województwa kujawsko-pomorskiego „Odkrywca 2022”. Jedną z nagród, konkretniej wyróżnienie, otrzymała Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. W etapie regionalnym ogólnopolskiego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na „Najlepszy Produkt Turystyczny” triumfowali Cukrownia Żnin, Baseny Letnie - Wodny Plac Zabaw w Ciechocinku i Park Solankowy w Inowrocławiu. Nominację dla laureata regionalnego etapu konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Specjalny POT otrzymało Brzeskie Centrum Kultury i Historii "Wahadło", a nominacja na Najlepszy Produkt Turystyczny – Złoty Certyfikat POT trafiła do Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy. Dom Mikołaja Kopernika został Gwiazdą Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc.

Podczas uroczystości zaprezentowano ostateczna wersję "Strategii budowy i promocji produktów turystycznych w województwie kujawsko-pomorskim". MO, foto Facebook.com/kujawskoPomorskaOrganizacjaTurystyczna

2022-12-01 07:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter