Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

ChatGPT wskazał najgorsze kierunki turystyczneNeapol, Tirana i Mińsk otwierają ranking najgorszych kierunków turystycznych stworzony przez ChatGPT. Krytycy podkreślają jednak, że na listę trzeba patrzeć z dużą ostrożnością, bo opiera się na niepotwierdzonych informacjach podróżnych.

ChatGPT wskazał Neapol jako najgorszy kierunek turystyczny w Europie. Sztuczna inteligencja opisuje go jako zatłoczony i chaotyczny. Tymczasem krytycy mówią, że to starożytne rzymskie miasto ma w sobie wiele piękna, a turyści zachwycają się kolorowymi ulicami, katakumbami San Gennaro, a także siecią tuneli i grot. Bliskość Morza Tyrreńskiego i fascynujący krajobraz, który tworzą wulkany Wezuwiusz i Stromboli przyciągają wielu gości.

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazła się stolica Albanii, którą ChatGPT krytykuje za brak infrastruktury i barierę językową. Tymczasem miasto zyskuje na popularności, a wśród najbardziej znanych atrakcji wymienić można nie tylko historyczne budynki, ale też Piramidę tyrana, plac Skanderbega, przy którym stoi wiele ważnych instytucji, czy Narodowe Muzeum Historyczne.

Na liście pojawiły się także Mińsk, Bukareszt, Belgrad, Ateny, Ryga, Sofia i Kiszyniów w Mołdawii. MG

2023-05-15 08:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter