Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

TUI dostrzega wartość sprzedaży stacjonarnejBrytyjski TUI ogłosił, że w tym roku otworzy nieco ponad 20 stacjonarnych salonów sprzedaży. Mają się one znajdować w dobrych lokalizacjach, do których klientom będzie łatwo dotrzeć.

Trzy nowe salony już powstały – chodzi o Liverpool, Oxford i Banbury, lokalizacje kolejnych 18 nie zostały jeszcze ujawnione, pisze brytyjski portal branży turystycznej TTG Media.

Belinda Vazquez, dyrektor sprzedaży stacjonarnej, mówi, że choć bez wątpienia dystrybucja przez klasyczne biura w ostatnich latach zmieniła się, to TUI dostrzega, że klienci chcą interakcji z drugim człowiekiem, co jest szczególnie widoczne od czasów pandemii. - Nasz zespół oferuje porady dotyczące kierunków, podpowiada, jak znaleźć oferty o najlepszym stosunku ceny do jakości, a to wszystko w przyjaznej atmosferze bezpośredniej rozmowy – mówi. - Uwielbiamy przyglądać się naszym klientom przychodzącym do biur i wychodzącym z uśmiechem po zarezerwowaniu swoich wakacji – dodaje.

Wraz z planowanymi otwarciami nowych salonów brytyjski TUI zapowiedział, że rozpocznie kampanie rekrutacyjne w miejscach, w których zamierza otworzyć swoje biura. MG

2023-05-16 06:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter