Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA
ITAKA ubezpieczy swoich klientów od deszczu

Itaka wprowadza ubezpieczenie od deszczu, gwarantujące rekompensatę za każdy deszczowy dzień wakacji.  Ubezpieczenie powstałe we współpracy z Climatica Insurance Solutions jest dostępne dla Klientów biura, którzy wybierają się do Bułgarii, Egiptu, Grecji, Włoch, Portugalii, Turcji lub Hiszpanii. Za każdy deszczowy dzień, zdefiniowany na podstawie ustalonych kryteriów dotyczących minimalnej ilości opadów w ciągu dnia lub godziny, Klienci otrzymują rekompensatę w wysokości 250 zł. Kryteria te są mierzone na podstawie danych meteorologicznych dostarczanych przez serwis Accuweather, a koszt ubezpieczenia wynosi od 69 zł za cały wyjazd.

Jeśli spełnione zostaną warunki kwalifikujące do rekompensaty, ubezpieczyciel skontaktuje się z Klientem, by ustalić najdogodniejszą formę wypłaty. Wypłata zlecana jest bezzwłocznie, tak by Klient otrzymał pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.

Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdują się na www.itaka.pl, można je także uzyskać w Salonach Firmowych ITAKI i współpracujących Biurach Agencyjnych. MO, foto Pixabay

2023-05-16 12:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter