Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Przezmorze.pl zaprasza na śniadania biznesowe


Przezmorze.pl - firma specjalizująca się w sprzedaży biletów linii promowych - organizuje w czerwcu serię śniadań biznesowych. Podczas spotkań przedstawiciele biura będą zapoznawać uczestników: biura podróży, product managerów, osoby odpowiedzialne za kierunki i sprzedaż, także osoby zajmujące się zapisami, płatnościami i rozliczeniami, ze swoimi produktami, w tym właśnie uruchamianym Sklepem ze Skandynawią. Opowiedzą też o platformie e-commerce oraz systemie TravelPay.

Spotkania planowane są w kilku polskich miastach: Krakowie (13 czerwca), Katowicach (14 czerwca), Wrocławiu (16 czerwca), Warszawie (19 czerwca), Gdańsku (20 czerwca) i Lublinie (22 czerwca). Dla tych, którzy nie będą mogli w powyższych terminach wziąć udziału osobiście przewidziane jest spotkanie online - 27 czerwca.  

Zainteresowani uczestnictwem w spotkaniach zobowiązani są wypełnić formularz rejestracyjny. Dokładne adresy spotkań podane zostaną w bezpośredniej korespondencji z osobami, które zgłoszą chęć udziału w spotkaniach. MO

2023-05-26 13:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter