Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Rainbow sprzedaje Lato 2024Rainbow uruchomił sprzedaż przyszłorocznej oferty letniej. Na początek udostępnił program skierowany do rodzin z dziećmi, który obejmuje hotele z klubami dla najmłodszych oraz obiekty znajdujące się bezpośrednio przy plaży. Latem 2024 roku klienci polecą z 12 portów w Polsce.

W przyszłym roku hoteli z Figloklubami – konceptem, który touroperator wprowadził w 2011 roku, będzie prawie 80. Przez sześć dni w tygodniu dzieci będą mogły się w nich bawić z polskojęzycznymi animatorami. Najwięcej takich propozycji znalazło się w Turcji (18), Grecji (16), Hiszpanii (14) i w Bułgarii (9). Jak mówi Aleksandra Piwko-Susik, dyrektor operacyjna Rainbow, oferta rodzinna rozwijana jest na wszystkich kierunkach, ale głównie w Grecji, Turcji, Bułgarii, Tunezji, Albanii i w Egipcie. Obejmuje ona hotele od budżetowych aż po premium. W przyszłorocznym programie znajdzie się też ponad 300 hoteli położonych przy plaży. Pełna oferta, obejmująca wyloty ze wszystkich polskich lotnisk, pojawi się pod koniec sierpnia.

Rabaty w przedsprzedaży sięgają 1200 zł dla dzieci lub do 1000 zł za pokój, a na pierwszym etapie klienci, którzy mają kartę programu lojalnościowego Rainbow, skorzystają nie z dwu-, ale z czteroprocentowej zniżki. Można będzie też zarezerwować dodatkowe usługi w promocyjnych cenach – chodzi m.in. o ubezpieczenie od kosztów rezygnacji od 40 zł za osobę, bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny w cenie od 29 zł za osobę – pozwala ono odstąpić od umowy do 30 dni przed wyjazdem – wówczas kwota przenoszona jest na voucher do wykorzystania na inną imprezę z oferty Lato 2024. Trzecia korzyść to Pewność Niezmiennej Ceny, której koszt zaczyna się od 29 zł za osobę. Rainbow podkreśla też, że przy rezerwacji klienci wpłacają 15-procentową zaliczkę. MG

2023-08-18 06:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter