Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
W Zakopanem eksperci porozmawiają o turystyce zrównoważonej 

Między 26 a 28 września w Zakopanem odbywać się będzie II Europejski Kongres Sportu i Turystyki - spotkanie przedstawicieli organizacji działających w polskim i światowym sporcie i turystyce, podczas którego omawiane są kwestie ważne dla funkcjonowania tych dziedzin z technicznego, infrastrukturalnego i legislacyjnego punktu widzenia.

Program tegorocznego kongresu podzielony jest na siedem bloków tematycznych. Większość dotyczy szeroko rozumianego sportu. Są też bloki odnoszące się do działalności turystycznej i promocji destynacji. Jednym z nich jest blok „Polska jako organizator wielkich imprez sportowych”, podczas którego poruszany będzie wątek organizacji wydarzeń w kontekście promocji miasta/regionu.

W programie znalazł się też blok poświęcony zielonej energii dla turystyki oraz rozwojowi innowacyjności w służbie turystyki. W bloku tym zaplanowano dyskusje m.in. na temat promocji destynacji poprzez gastronomię, turystyki zrównoważonej na przykładzie Karpat oraz dostępności komunikacyjnej i innowacyjnych rozwiązaniach jako czynnika rozwoju turystyki. W tym bloku zaplanowano też III Polsko-Bułgarskie posiedzenie ekspertów ds. turystyki. MO

2023-08-25 10:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter