Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Lotnisko Chopina jednym z najpunktualniejszych w EuropieÓsme miejsce zajęło Lotnisko Chopina w rankingu punktualności opublikowanym przez Eurocontrol. Jak mówią jego przedstawiciele, wynik udało się osiągnąć mimo olbrzymiego ruchu pasażerskiego. W lipcu i sierpniu odprawionych zostało blisko 3,9 mln podróżnych.

- Sukces ten udało nam się osiągnąć mimo olbrzymiego ruchu pasażerskiego, jaki odnotowaliśmy w sezonie wakacyjnym. W okresie od lipca do końca sierpnia Lotnisko Chopina odprawiło blisko 3,9 mln pasażerów. Historyczny rekord padł 11 sierpnia, kiedy to w ciągu doby nasz port obsłużył aż 67.968 osób. Tak dobre wyniki to efekt zaangażowania wszystkich służb operujących na Lotnisku Chopina – mówi Stanisław Wojtera, prezes PPL S.A.

W sierpniu Lotnisko Chopina wprowadziło nowe udogodnienia dla podróżnych. Do dyspozycji pasażerów oddano urządzenie Paczkomat® oraz kapsuły do spania. Nowością na warszawskim lotnisku jest także otwarta w ubiegły poniedziałek apteka, która znajduje się w strefie ogólnodostępnej, na poziomie przylotów, wyjście 2 poniżej stanowisk odprawy PLL LOT. Apteka jest czynna przez 7 dni w tygodniu, od 8.00 –20.00. MG

2023-09-04 08:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter