Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Itaka partnerem Polskiego Komitetu OlimpijskiegoMedaliści Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina 2026 otrzymają nagrody w postaci bonów wakacyjnych.

W ramach umowy zawartej na lata 2023-2027, ITAKA zyskuje prawo do używania tytułów: Partner Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Partner Olimpijskiej Reprezentacji Polski.

To dla Polskiego Komitetu Olimpijskiego przełomowa i jednocześnie niezwykle radosna chwila, bo każdy z nas po dobrze wykonanej pracy marzy o wspaniałym wypoczynku. Dziś chcemy pokazać i podkreślić, jak wspaniałą, ale też bardzo ciężką pracę wykonują nasi sportowcy i ich trenerzy, i jak my bardzo tę pracę doceniamy – mówi Radosław Piesiewicz, Prezes PKOl i dodaje, że sportowcy 300 dni w roku spędzają poza domem, walczą ze swoimi słabościami, a czasem i z bólem. - Cieszymy się z medali i sukcesów, ale rzadko zadajemy sobie pytanie, jak wiele taki medal kosztuje. Dziś, wspólnie z firmą Itaka, chcemy pokazać nasz ogromny szacunek dla tego wysiłku i nagrodzić naszych medalistów czymś, co jest jednym z przyjemniejszych momentów w życiu – wspaniałymi wakacjami – komentuje.

Partnerstwo z Polskim Komitetem Olimpijskim to dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy komentuje Piotr Henicz, wiceprezes ITAKA HOLDINGS. – Zdrowa rywalizacja, pokonywanie własnych ograniczeń, radość z uzyskanych wyników i szacunek dla liderów to pojęcia, które opisują także naszą pracę. Do aktywnego wypoczynku namawiamy także naszych klientów, proponując wiele wycieczek lokalnych z elementami sportu i rywalizacji. Uprawianie sportu wspaniale łączy się z podróżami, nie tylko pozwalając na treningi w różnych warunkach klimatycznych, ale także na naładowanie baterii pozytywnymi emocjami z odkrywania świata – dodaje i zapewnia, że firmie będzie miło powitać polskich sportowców w gronie klientów. Jak zapewnia, będą to wakacje na medal. MG

2023-09-04 15:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter