Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Travel Advance reprezentuje w Polsce TrydentOd 1 września tego roku Travel Advance będzie odpowiadać za działania PR-owe dla Trydentu. Wcześniej w Polsce region reprezentowany był przez wiele lat przez agencję Projet77.

Trydent przez Polaków wybierany jest za cel wyjazdów turystycznych bardzo często. Zimą jesteśmy jednym z najważniejszych rynków źródłowych dla tego regionu – nasi rodacy jeżdżą tam na narty, gdzie mogą szkolić się także pod okiem polskich instruktorów. Takie pakiety oferują rodzimi touroperatorzy.

Także latem rośnie zainteresowanie kierunkiem wśród wszystkich, którzy chętnie wypoczywają w północnej części Włoch – czy to wędrując po górach, czy też spędzając czas nad tamtejszymi jeziorami.

To wszystko sprawia, że Trydent od lat zabiega aktywnie o polskich turystów, prowadząc działania PR-owe. Do tej pory reprezentowany był przez agencję Projekt77, od 1 września za kontakty z mediami odpowiadać będzie Travel Advance, który w branży turystycznej znany jest chociażby jako przedstawiciel Dubaju, ale też innych popularnych kierunków turystycznych. MG

2023-09-04 15:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter