Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Za rok z Radomia polecimy do Burgas i WarnyOd początku funkcjonowania z usług radomskiego portu skorzystało ponad 70 tys. pasażerów. Port stara się nie tylko pozyskać nowe połączenia, ale też wprowadzać kolejne udogodnienia. Ostatnie to możliwość rezerwacji miejsc i uiszczenia opłat za parking przez aplikację Apcoa Flow.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiąga nasze lotnisko. Tylko w lipcu i sierpniu odprawiliśmy łącznie ponad 43 tys. pasażerów. Zainteresowanie podróżami na wakacje z Lotniska Warszawa-Radom dostrzegają touroperatorzy. Dlatego już dziś biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 do Bułgarii – mówi Stanisław Wojtera, Prezes Polskich Portów Lotniczych S.A.

Touroperator zaoferuje wyloty do Burgas i Warny – to dwa pierwsze kierunki, które pojawiły się w przyszłorocznej letniej siatce połączeń z Radomia. W tym sezonie wakacyjnym port obsługuje loty do Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny i Tirany. Znane są też już pierwsze połączenia z radomskiego portu w nadchodzącym sezonie zimowym. W ofercie rejsów regularnych znajdą się loty do Paryża i Rzymu wykonywane przez PLL LOT. Turyści będą mogli polecieć też na wycieczki do Sharm el-Szejk organizowane przez biuro podróży Anex Tour i linię Skyline Express. Zimowa siatka połączeń nadal się kształtuje, a szczegóły dotyczące przyszłych kierunków lotów zostaną ogłoszone w najbliższym czasie. MG

2023-09-07 15:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter