Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

DER Touristik daje agentom więcej swobodyPrzy niektórych rodzajach wycieczek zorganizowanych agenci niemieckiego DER Touristik mogą już samodzielnie dokonywać zmian w sprzedanych imprezach. Chodzi o sytuacje, kiedy przy lotach czarterowych dokonuje się modyfikacji w zakresie przewoźnika, lotniska wylotowego lub terminu podróży.

Ta sama zasada dotyczy wybranych usług hotelowych, podaje niemiecki portal branży turystycznej Touristik Aktuell. Chodzi na przykład o inny rodzaj pokoju, wyżywienia, czy liczbę zakwaterowanych osób. Kolejna kwestia to długość pobytu – jeśli klient życzy sobie zostać na wakacjach dłużej, agent będzie takiej zmiany mógł dokonać samodzielnie. Jeśli według nowych warunków ostateczna cena pakietu wrośnie, za modyfikacje nie będzie pobierana dodatkowa opłata.

Nowością jest też poszerzenie zakresu informacji, jakie można uzyskać przez czat. Do tej pory dowiadywać się można było o wycieczki w basenie Morza Śródziemnego i podróże po Europie, teraz także o wybrane kierunki dalekiego zasięgu. Przez czas agenci mogą pytać o rezerwacje i ewentualne zmiany w zamówieniach. MG

2023-09-10 13:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter