RYNEK
Ryanair podpisał umowę z kolejnym OTA

Kiwi.com to kolejne internetowe biuro podróży (OTA), z którym Ryanair podpisał umowę o współpracy. Wcześniej na taki krok zdecydował się w przypadku brytyjskiego touroperatora pakietującego dynamicznie loveholidays.
Umowa gwarantuje, że Kiwi otrzyma bezpośredni dostęp do strony internetowej Ryanair.com bez korzystania z techniki screenscraping. OTA zobowiązuje się oferować swoim klientom ceny lotów i usług dodatkowych bez dopłat, ma też przekazywać dokładne
dane kontaktowe i płatności bezpośrednio do przewoźnika. Klienci Kiwi będą
mieć dostęp do swojego konta myRyanair, a wszystkie informacje o rejsach linia prześle do nich. Dzięki temu podróżni nie będą przechodzić przez proces weryfikacji, który nadal muszą przeprowadzać nieautoryzowani klienci OTA Pirates.
Na podstawie umowy klienci będą mogli korzystać z wirtualnej usługi międzyliniowej Kiwi, która pozwala rezerwować loty z przesiadkami. Jeżeli pasażerowie nie zdążą na swój lot łączony, Kiwi bezpłatnie zmieni rezerwację na najbliższy dostępny rejs. MG
2024-01-30 09:26:00
powrót
Dołącz do dyskusji na stronie
»