Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

Wakacje.pl otworzyły trzechsetny salon franczyzowy

W Swadzimiu koło Poznania otwarto salon Wakacje.pl. W uroczystości, poza właścicielką salonu – Justyną Dudziak – wzięli udział przedstawiciele władz firmy: prezes Dariusz Górzny oraz wiceprezes ds. sprzedaży, Krzysztof Zych. Ich obecność związana była z faktem, że punkt w Swiadzimiu jest trzechsetnym salonem w Wakacje.pl w Polsce.

Multiagent działalność rozpoczął w 1999 roku, początkowo tylko na rynku e-commerce. W 2011 roku uruchomił koncept stacjonarnych salonów franczyzowych. Pierwszy został otwarty w Przemyślu. 13 lat później otwierany jest 300. Punkt. Firma w dalszym ciągu dostrzega potencjał w tym segmencie działalności, szczególnie we wschodniej i północno-wschodniej części Polski.

Oferta z wylotami z lotnisk lokalnych z każdym rokiem jest coraz szersza, a jak wynika z ogólnopolskich badań przeprowadzonych na zlecenie Wakacje.pl, Polacy chętnie korzystają z tych opcji. Chętnie też zasięgają porady w biurze znajdującym się w okolicy ich miejsca zamieszkania. Naszym celem, jako lidera rynku, jest być blisko klientów, dlatego jesteśmy otwarci na kolejne współprace franczyzowe - mówi Wioletta Zarzycka, dyrektor sprzedaży i rozwoju sieci stacjonarnej w Wakacje.pl. MO, foto Wakacje.pl

 

2024-03-25 18:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter