Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA 

Travelplanet.pl planuje otwieranie kolejnych salonów franczyzowych


Multiagent internetowy, Travelplanet.pl, podczas gali Top of the Top 2023 w Zakopanem podsumował współpracę z partnerami biznesowymi i biurami franczyzowymi w 2023 r.

W części podsumowującej ubiegły rok wskazano, że partnerzy franczyzowi Travelplanet.pl sprzedawali wycieczki droższe od przeciętnej wartości rezerwacji ogółem w Travelplanet.pl – to blisko 9100 zł wobec ok 7750 zł. W 96 salonach franczyzowych turyści chętniej dokupowali również dodatkowe polisy ubezpieczeniowe. W 2023 r. partnerzy zwiększyli swoje przychody o 43 proc. 

Najlepszych franczyzobiorców uhonorowano statuetkami i nagrodami w kategoriach Transakcja Roku, Odkrycie Roku, Ekspansja, Sprzedaż Wycieczek, Średnia Wartość Rezerwacji, Sprzedaż Zagranicznych Turoperatorów, Dynamiczny Rozwój, Sprzedaż Polis i Konwersja Polis.

Od 15 marca sieć Travelplanet.pl liczy 100 punktów franczyzowych. Działają  w 77 miastach i miasteczkach Polski. Planuje powoływanie kolejnych, otwierając salony, których potencjał wskazuje na możliwość wygenerowania minimum 1 mln zł obrotu na sprzedaży wycieczek w pierwszym roku działalności. W ubiegłym roku najlepsze salony franczyzowe przekroczyły poziom 10 mln zł. MO, foto Travelplanet.pl 

2024-03-26 11:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter