Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE 
Dariusz Wojtal po raz kolejny prezesem PIT Oddział Mazowiecki

Pod koniec marca w Pałacu Mała Wieś pod Warszawą odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Mazowieckiego Polskiej Izby Turystyki. Podczas wyborów wyłoniono nowe władze Oddziału. Na jego czele ponownie stanął Dariusz Wojtal.

Prezes Wojtal urodził się w Gorzowie Wielkopolskim i jest absolwentem Wydziału Filozofii Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego im. MW Łomonosowa. Przez całe zawodowe życie był związany z turystyką: od 1995 r. szefował Intouirst Warszawa. Od 2013 r. związany z Intour Polska, prowadzi też działalność consultingową. Dariusz Wojtal od lat zasiada we władzach PIT jako wiceprezes. W 2021 r. wybrano go prezesem nowo utworzonego Oddziału Turystyki Przyjazdowej PIT. Funkcję tę pełnił do 2024 r., kiedy jego miejsce w kolejnej kadencji zajęła Karolina Gnusowska-Weiss, prezes Wielkopolskiego Oddziału PIT.  

Do zarządu PIT Oddział Mazowiecki weszli również jako wiceprezesi: Andrzej Górski, Cezary Kasprowicz i Sebastian Nasiłowski (który jest również skarbnikiem), członkowie: Czesława Orłowska, Anna Ptak i Leszek Ostaszewski, oraz Komisja Rewiyzyjna: Tadeusz Milik (przewodniczący), Krzysztof Maziński, Tomasz Witak. Andrzeja Górskiego i Leszka Ostaszewskiego wybrano na przedstawicieli Oddziału w Radzie PIT. MO, foto Facebook.com/Polska Izba Turystyki Oddział Mazowiecki

 

 

 

2024-03-29 10:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter