Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA 

ITAKA zawarła partnerstwo strategiczne z Disneyland Paris


ITAKA podpisała umowę touroperatorską z Disneyland Paris na 6 rynków (Polska, Czechy, Słowacja, Estonia, Łotwa i Litwa), stając się jedynym graczem na wymienionych rynkach posiadającym ten rodzaj kontraktu. To kolejne partnerstwo strategiczne opolskiego holdingu i kolejna umowa pogłębiająca i poszerzająca ofertę kierowaną do rodzin z dziećmi.

Oferta Disneyland Paris będzie dostępna w najbardziej różnorodnej formie dynamicznych pakietów, oferowanych przez ITAKA SMART. W następnej kolejności dołączona będzie oferta na dojazd własny.
- Rozpoczęliśmy od sprzedaży 6 tematycznych hoteli Disneya zlokalizowanych tuż przy parku. Lada dzień pojawi się opcja dojazdu własnego do Disney's Davy Crockett Ranch oraz hotele partnerskie zlokalizowane w pobliżu Disneylandu. Najbardziej istotny jest jednak fakt, że wszyscy nasi klienci kupują kompleksowy pakiet, zawierający: przelot, transfer, zakwaterowanie i bilety wstępu do kompleksu parków Disneya (z dodatkową godziną przed otwarciem parku dla klientów hoteli Disneya) w relacji – jeden nocleg na dwa dni wstępu do parku -  informuje Marcin Kołodziejczyk, dyrektor ITAKA SMART - departamentu dynamicznego pakietowania. MO

2024-04-05 12:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter