Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA
 
Nekera rusza ze sprzedażą ofert na Zimę 24/25

9 kwietnia biuro podróży NEKERA rozpoczęło sprzedaż oferty na sezon Zima 2024/2025, w którym znalazło się 51 państw, 161 kierunków wakacyjnych, szeroka oferta narciarska i sporo nowości.

Jeśli chodzi o destynacje dalekie touroperator proponuje klientom 19 kierunków, w tym debiutujące w ofercie: Indonezję (Bali), Barbados, Tanzanię (Zanzibar), Kostarykę, do oferty Meksyku dołącza Baja California, a w Dominikanie - Puerto Plata. Wkrótce mają się pojawić Bahamy, Trynidad i Tobago oraz Wietnam.

Z kierunków bliższych w katalogu zimowym zadebiutuje La Palma, dołączając do ośmiu oferowanych zimowych destynacji w Hiszpanii. Na Zimę 24/25 touroperator proponuje w sumie 18 kierunków europejskich. Uzupełnieniem są city breaki. Oferta polska obejmuje ponad tysiąc hoteli, apartamentów, willi i rezydencji.
Narciarzom NEKERA proponuje hotele ze skipassem w cenie, hotele we Włoszech, Andorze i Sierra Nevada z przelotem. Tradycyjnie już sezon narciarski rozpocznie się hucznie, tzw. NEKERA SKIOpeningiem.
Kupujący w przedsprzedaży mogą liczyć m.in. na 5-proc. zaliczki, gwarancję niezmienności ceny, bezkosztową anluację i nowość: program dla Stałych Klientów uruchomiony ze startem promocji FIRST HIT. MO

2024-04-09 10:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter