Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Włoski region Emilia Romania promował się w Warszawie

10 kwietnia w Ambasadzie Włoch w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem Ambasadora Włoch, Luki Franchettiego Pardo, prezesa Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce, Pierro Cannasa, członka Rady ds. mobilności, transportu, infrastruktury, turystyki i handlu regionu Emilia Romania, Andrei Corsiniego, oraz Davide Cassaniego – utytułowanego włoskiego kolarza i przewodniczącego Rady Turystycznej regionu Emilia Romania.

Konferencja nawiązywała do kampanii promocyjnej regionu Emilia Romania zainaugurowanej na polskim rynku w początkach kwietnia „Prawdziwe włoskie wakacje”. Gospodarze wydarzenia zachęcali do odwiedzenia regionu znanego z rozwiniętego przemysłu motoryzacyjnego, znakomitych warunków do uprawiania sportów – zwłaszcza kolarstwa, pięknego wybrzeża, licznych zabytków i atrakcji kulturalnych oraz wyśmienitej kuchni. W tym roku na miłośników jazdy rowerem czeka nie lada atrakcja. Słynny wyścig kolarski – Tour de France – zawita do Włoch. Pierwsze trzy etapy rywalizacji będą się odbywały na terenie regionu Emilii Romanii.

Promocja regionu w Polsce to nie przypadek. Polacy są drugą, po Niemcach, nacją najchętniej odwiedzającą Emilię Romanię. W ubiegłym roku ich liczba wzrosła w porównaniu z poprzednim rokiem o 32 proc.

Więcej o Emilii Romanii w najbliższych wydaniach Wiadomości Turystycznych. MO, foto MO

2024-04-11 11:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter