Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK
ITB już sprzedaje stoiska na przyszły rok

Berlińskie targi ITB otworzyły rejestrację wystawców na przyszłoroczną edycję. Do 1 lipca można skorzystać z rabatów za wczesną rezerwację.

W przyszłym roku ITB odbędą się w dniach 4-6 marca, a zainteresowane przedsiębiorstwa, regiony i kierunki turystyczne już dziś mogą zamówić przez internet stoisko. - W związku z ogromnym sukcesem ostatnich targów ITB i pozytywnymi informacjami zwrotnymi od wystawców i odwiedzających, cieszymy się, że możemy po raz pierwszy zaproponować możliwość zaplanowania wystąpienia na targach z dużym wyprzedzeniem – mówi Christina Freier, szefowa sprzedaży i administracji ITB Berlin. - Zachęcamy klientów do wcześniejszego zgłaszania się i skorzystania z rabatów za wczesną rezerwację i rezerwowania miejsc po cenach z tego roku. To pozwoli też zapewnić sobie optymalne miejsce wystawiennicze – dodaje.
Zgłaszać się do udziału można maksymalnie do 1 września tego roku, po tym terminie zespoły ds. planowania zaproponują miejsce wystawiennicze, po akceptacji którego klienci otrzymają umowę o udział w targach. MG

2024-04-16 12:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter