Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK 

Wizz Air włącza MultiPass na stałe do ofertyMożliwość zablokowania ceny biletu i bagażu na cały rok to propozycja Wizz Aira oferowana w ramach programu WIZZ MultiPass. Przewoźnik włączył ją właśnie na stałe do swojej oferty na lotach z i do Polski.

WIZZ MultiPass został wprowadzony na rynek w czerwcu zeszłego roku i sprawdził się jako korzystna cenowo opcja podróżowania, twierdzi przewoźnik. Z jego analiz wynika, że 50 proc. abonentów to przede wszystkim przedstawiciele pokolenia millenialsów. Drugą co do wielkości grupą użytkowników jest generacja X, która stanowi 29 proc. wszystkich abonentów. 58% proc. abonentów pochodzi z Warszawy, a ponad 47 proc. wszystkich subskrypcji MultiPass zostało dokonanych przez kobiety.

Spośród wszystkich tras Wizz Air pasażerowie MultiPass najczęściej wybierali trasy z Warszawy do Alicante, Barcelony, Teneryfy, Keflaviku i Londynu Luton. Wizz Air zauważył, że od czasu wprowadzenia produktu na rynek ponad 80 proc. pasażerów korzystało wyłącznie z biletów, ale przed podróżą pasażerowie dodali dodatkowe usługi, takie jak WIZZ Priority i różne rodzaje bagażu. Zakup produktu MultiPass wraz z bagażem i/lub WIZZ Priority eliminuje dodatkowe koszty poniesione przy późniejszym zakupie tych usług.

Za sam bilet w subskrypcji zapłacić trzeba 279 zł za lot w jedną stronę i 558 zł przy podróży tam i z powrotem. W opcji z WIZZ Priority jest to odpowiednio 437 zł i 874 zł, a przy wykupieniu biletu i bagażu rejestrowanego (20 kg) zapłacić należy 491 zł lub 982 zł. MG

2024-04-18 21:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter