Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Olimpijka Natalia Kaczmarek promuje NO LIMITS by ITAKA

No LIMITS by ITAKA to linia produktowa obejmująca wycieczki połączone z aktywnym wypoczynkiem typu adventure. W bieżącej sprzedaży znajduje się też oferta narciarska  dostępna na sezon ZIMA 24/25. Teraz program promować będzie mistrzyni olimpijska Natalia Kaczmarek.

Itaka nawiązała współpracę z lekkoatletką Natalią Kaczmarek. W ten sposób chce zbudować pozytywne skojarzenia z marką, wspierać ideę zdrowego trybu życia i zachowania równowagi między pracą a odpoczynkiem.

- Lekkoatletyka zawsze była dla mnie prawdziwą „Królową Sportu”, a sportowcy tacy jak pani Natalia Kaczmarek wspaniałym wzorem realizacji sportowych wyzwań – mówi Piotr Henicz, wiceprezes Itaka Holdings. -  Jest mi niezmiernie miło, że mogłem zainicjować tę współpracę, tym bardziej, że od lat aktywnie uprawiam sporty biegowe. Cieszę się, że to właśnie nasza Mistrzyni Olimpijska, która z racji zawodów i treningów bardzo dużo podróżuje, wesprze nas w budowaniu naszej nowej marki. Serdecznie zapraszam Panią Natalię do świata ITAKI, będzie to dla nas wspaniała okazja do zaprezentowania naszej mistrzowskiej dyscypliny. Życzymy wspaniałych sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu – dodaje.

- Sport i podróże to najlepsze połączenie pod słońcem – uważa Natalia Kaczmarek. - Chociaż sport odkrył przede mną najpiękniejsze zakątki świata, to zawsze wracając czuję ogromny niedosyt i chęć powrotu do miejsc, które widziałam „w biegu”. Wakacje to mój sposób na naładowanie baterii, lubię spędzać je aktywnie, zwiedzać, poznawać nowe smaki. Ale także kocham słońce, leniwe chwile przy basenie, zapatrzenie w błękit morza na plaży. Wakacje to dla mnie synonim wolności, czasu zarezerwowanego tylko dla mnie i bliskiej osoby, który chcę wykorzystać jak najpełniej” – tłumaczy. MG

2024-04-18 21:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter