Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 
Dolny Śląsk zainauguruje sezon turystyczny w Głogowie

Dolnośląska Organizacja Turystyczna wspólnie z Samorządem Województwa Dolnośląskiego jak co roku z przytupem zainaugurują sezon turystyczny w regionie. Wydarzenie z tej okazji jest planowane w weekend 27 i 28 kwietnia. Tym razem odbędzie się w Głogowie, którego władze również włączyły się w organizację inauguracji.

Głównym wydarzeniem w ramach rozpoczęcia sezonu będą targi. W roli wystawców wystąpią dolnośląskie atrakcje, które zaprezentują oferty na najbliższy sezon. Na głogowskim rynku zaprezentują się w sumie 62 podmioty, w tym Kopalnia Podgórze, Zamek Książ w Wałbrzychu, Muzeum Porcelany z Wałbrzycha, Kopalnia Uranu w Kletnie, Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze, Czarna Góra Resort i Podziemne Miasto Osówka.

Urozmaiceniem targów będą pokazy, warsztaty i zabawy. I tak Pałac Łomnica zorganizuje warsztaty kaligrafii; Kopalnia św. Jana w Krobicy – warsztaty geologiczne; Złotoryja zaprasza na warsztaty z płukania złota, Informacja Turystyczna w Złotym Stoku – na wybijanie monet, natomiast Karkonoski Park Narodowy – na warsztaty przyrodnicze. MO

 

2024-04-23 12:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter