Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Eksperci porozmawiają o współpracy w turystyce 

23 maja w Krakowie odbędzie się konferencja pt. "Kształtowanie modeli współpracy hoteli, biur podróży, OTA, restauracji i atrakcji turystycznych", którą przeprowadzą Stowarzyszenie Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa oraz Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego o. Małopolska.

W ramach konferencji przeprowadzone zostaną prezentacje i debaty eksperckie z udziałem przedstawicieli szeroko rozumianej branży turystycznej: hotelarzy, przedsiębiorców turystycznych i MICE i reprezentantów władz Krakowa odpowiedzialnych za turystykę. Eksperci rozmawiać będą m.in. na temat wartości rekomendacji; tego, czy możliwa jest współpraca pomiędzy biurem podróży a hotelem z zachowaniem zasad etyki biznesowej; również o współpracy na linii hotele – biura podróży – OTA. Podczas prezentacji poruszone będą kwestie przywództwa i najmu krótkoterminowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia udziału (na adres: office@krakowtourism.pl) można dokonać do 10 maja. MO

2024-05-06 12:31:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter