Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY
Kiwi powraca z pracą marzeń


Kiwi.com znów rekrutuje na stanowisko World Travel Hackera. Chodzi o osobę, która w towarzystwie dowolnie wybranego kompana uda się w 4 tygodniową podróż po świecie i na ten cel otrzyma 10 tys. euro.

W zeszłym roku w rekrutacji wzięło udział ponad 1200 kandydatów z 73 krajów i 475 miast. Wyłoniono w sumie 7 duetów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Grecji i Wielkiej Brytanii. W tym roku Kiwi.com poszerza zasięg i zaprasza kandydatów z całej Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Aplikacje można składać do 19 czerwca.

- Dla nas, ludzi, którzy nigdy nie tworzyli żadnego większego contentu w internecie, poza naszym instagramowym kanałem cestownicy.co, na którym staramy się zamieszczać nasze podróżnicze perypetie, udział w rekrutacji Kiwi.com na stanowisko World Travel Hackera był ogromną szansą na przeżycie przygody życia – mówi Cezary Wróblewski, polski finalista World Travel Hacker 2023, który wraz ze swoja partnerką tworzą kanał podróżniczy cestownicy.co. - Jednym z pierwszych wyzwań, przed którymi stanęliśmy, było zaprezentowanie wskazówek i porad dotyczących taniego, ale skutecznego i pełnego przygód podróżowania, jak tanio dostać się do
Azji i tanio żyć. Uwierzcie nam, że jest to możliwe, wiele osób już tego próbowało i taka forma podróżowania jest dużo ciekawsza, pełna wyzwań, przeszkód i niespodzianek, które w ogólnym rozrachunku czynią naszą podróż wyjątkową – dodaje.

Tegoroczna edycja to długoterminowy program ambasadorski. Każdy zainteresowany pracą w roli World Travel Hackera musi dołączyć do Załogi Lotniczej Kiwi.com na specjalnie dedykowanej do tego stronie: kiwi.com/worldtravelhackers. Oznacza to, że nawet jeśli nie zostanie wyłoniony na hakera podróży, nadal będzie nagradzany za tworzenie treści podróżniczych. Po zarejestrowaniu się kandydaci otrzymają email potwierdzający z możliwością rozpoczęcia publikowania treści, a także kupon lotniczy o wartości 25 euro i oficjalny status kandydata na hakera podróży. Publikacja dodatkowych treści umożliwi im zdobycie dodatkowych kuponów o wartości 75 euro.

W pierwszych 3 postach kandydaci powinni przekonać, dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani na World Travel Hackera, przedstawić swojego towarzysza podróży, z którym chcieliby się udać w podróż, podzielić swoimi travel hackami dotyczącymi oszczędzania budżetu w trakcie podróży. Aplikacje można składać do 19 czerwca.

Kiwi.com do tegorocznej rekrutacji na World Travel Hackera zaprasza osoby, które:
- mieszkają w Europie lub w Stanach Zjednoczonych
- mają co najmniej 500 obserwujących na wybranym kanale: Instagramie lub TikToku i posiadają profil publiczny
- potrafią biegle posługiwać się językiem angielskim
- posiadają paszport ważny co najmniej 9 miesięcy
- mogą pracować jako niezależny wykonawca

W ciągu czterech tygodni wybrana 12 i ich towarzysze podróży zmierzą się z zadaniami i wyzwaniami związanymi z podróżowaniem, przygotowanymi przez Kiwi.com. Kandydaci  muszą umieć filmować, fotografować oraz dokumentować i relacjonować swoje przygody oraz najlepsze travel hacki w mediach społecznościowych. Wszystko, co uda im się zaoszczędzić z otrzymanego budżetu w wysokości 10 tys. euro po ukończeniu wszystkich wyzwań, trafi do ich kieszeni. MG


2024-05-08 08:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter