Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Piknik nad Odrą w ten weekend w Szczecinie

Między 11 a 12 maja na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się Festiwal Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą. Realizowane od ponad 20 lat wydarzenie uznawane jest za największą turystyczną imprezę plenerową w kraju. W ubiegłym roku przyciągnęło ponad 200 wystawców i 60 tys. odwiedzających. W tym roku organizatorzy również spodziewają się wysokiej frekwencji. Aby taką sobie zapewnić, przygotowali dla odwiedzających sporo atrakcji.

W tej edycji krajem partnerskim jest Tunezja, a regionem partnerskim – Mazowsze. Partnerzy przygotują dla odwiedzających wyjątkowe potrawy, także konkursy, prezentacje i animacje. Podobne aktywności czekać mają na stoiskach pozostałych wystawców w ramach kilku stref tematycznych. Dodatkowo zaplanowano dyskusje na tematy związane z turystyką i podróżami oraz pokazy taneczne.

Dzieci będą mogły wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej „Paszport po Polsce Pikniku nad Odrą” polegającej na odkrywaniu tajemnic polskich regionów i zdobywaniu pieczątek. Paszporty z pieczątkami wezmą udział w losowaniu nagród. MO

2024-05-08 12:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter