Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Ecco Travel zabierze agentów do Chin


W listopadzie agenci Ecco Travel będą mogli zwiedzić Chiny. Touroperator ogłosił właśnie zapisy na study tour, które odbędzie się w terminie od 17 do 25 listopada. Program zgodny jest z objazdówką Klasyczne Chiny.

Uczestnicy polecą 17 listopada LOT-em do Pekinu, gdzie zobaczą m.in. Świątynię Nieba, Plac Niebiańskiego Pokoju, Wzgórze Węglowym, grobowce cesarzy z Dynastii Ming, z Armią Terakotową i Pingyao z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, do którego dostaną się szybkim pociągiem. Nie zabraknie też wizyty w Zoo z pawilonem Pandy Wielkiej, która uważana jest za narodowy skarb Państwa Środka.

Koszt wyjazdu to 2899 zł za osobę z dodatkową opłatą 245 USD płatną na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2024 roku. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie mailowe do 1 października 2024 roku.

Dodatkowo Ecco Travel uruchamia nowy program motywacyjny „Zdobywaj Chiny z Ecco Travel”. Od 10 czerwca do 30 września agenci, którzy osiągną najwyższą sprzedaż wycieczek objazdowych z oferty touroperatora, mają szansę wygrać darmowe miejsce na study tour lub atrakcyjne zniżki na udział w wyjeździe.

Chiny, które ponownie otworzyły się na ruch turystyczny w 2023 roku, stały się jednym z najchętniej wybieranych kierunków przez klientów Ecco Travel. Poznański touroperator jako pierwszy zorganizował grupę do Chin w 2024 roku. Biuro w ofercie posiada 10 programów do tego kraju, w tym zimowy wyjazd z Harbinem na Festiwal Śniegu i Lodu. Najnowszym programem jest wycieczka, podczas której można zwiedzić Chiny i Tybet. MG


2024-06-17 08:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter