Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Targi turystyczne na Narodowym

Rok 2012 wniesie do kalendarza nową imprezę turystyczną. Wydarzenie ma mieć miejsce jesienią na nowo otwartym warszawskim stadionie, a jej organizatorem będzie Murator Expo.

W Warszawie odbywają się już trzy przedsięwzięcia turystyczne: styczniowe targi ITM, kwietniowe LATO oraz wrześniowe TT Warsaw. Czy zatem stolica przyciągnie chętnych do wzięcia udziału w kolejnym, tym razem listopadowym, wydarzeniu?
I Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE 2012 odbędą się na Stadionie Narodowym w dn. 16-18.11. Hasłem pierwszej edycji imprezy będzie „Podróżuj aktywnie”. – Chcemy promować turystykę krajową i zagraniczną nie tylko przez prezentację miejsc i ich atrakcji, ale przede wszystkim pokazując ciekawe formy aktywnego poznawania świata. Dlatego nasze targi tętnić będą życiem dzięki dziesiątkom pokazów i prezentacji inspirujących do uprawiania aktywnej turystyki – mówi Jacek Oryl, prezes zarządu Murator Expo. Nowoczesna lokalizacja targów sprawi, że do wykorzystania wystawcy będą mieli ponad 8 000 m kw. powierzchni oraz kilkanaście sal konferencyjnych mogących pomieścić łącznie prawie 2 000 osób. Infrastruktura budynku pozwoli na obsługę ok. 60-tysięcznej publiczności zainteresowanej tematyką turystyczną.
Impreza ma składać się także z zajęć dla dzieci i młodzieży, warsztatów prowadzonych przez podróżników i sportowców oraz ze spotkań z przedstawicielami sektora turystycznego. Wydarzenie dedykowane jest zarówno branży, jak i potencjalnym klientom. Do udziału zapraszani są touroperatorzy, hotelarze, przewoźnicy, zagraniczne i krajowe ośrodki promocji krajów i regionów, a także producenci sprzętu turystycznego i wydawcy literatury turystycznej. MC

2012-03-07 16:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter