LUDZIE
Łukasz Neska odchodzi z eSky

Wieloletni dyrektor marketingu, a później wiceprezes ds. rozwoju w eSky Łukasz Neska po ponad 16 latach pracy rozstaje się z organizacją. Jak pisze na swoim profilu na LinkedIn, postanowił obrać nowy kierunek w swojej karierze zawodowej.
Łukasz Neska wspomina, że przez ostatnie lata firma wprowadzała nowe rozwiązania technologiczne w turystyce, poszerzyła swoją działalność na ponad 50 rynków, a w zeszłym roku przejęła Thomasa Cooka w Wlk. Brytanii. Były wiceprezes dodaje, że przed laty pracował sam, dziś zostawia zespół 100 profesjonalistów.
Menedżer związany był z eSky ponad 16 lat. Wcześniej przez rok pracował jako e-commerce manager w HeritageOfScotland. Z wykształcenia jest marketingowcem i politologiem – ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunkach Marketing i Zarządzanie oraz Politologia i Dziennikarstwo. MBG
2025-03-28 13:25:00
powrót
Dołącz do dyskusji na stronie
»