Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
25-lecie Krakowskiej Izby Turystyki

»

Okrągły jubileusz jednej z najbardziej aktywnych izb turystycznych w Polsce stał się okazją do podsumowania rozwoju turystyki w Małopolsce. W ramach jubileuszu zorganizowano konferencję poświęconą deglomeracji turystyki w Krakowie i Małopolsce, która podsumowała 5 lat pracy nad tworzeniem i komercjalizacją produktów w okresie posezonu i na obszarach poza centrum Krakowa.

Jednym z ważniejszych wydarzeń obchodów był wybór nowego prezesa KIT. Został nim Piotr Pryszcz, zastępując na tym stanowisku Annę Jędrochę, prezes izby przez ostatnie trzy kadencje.

Jubileusz był także okazją do nagrodzenia zasłużonych członków organizacji. Najwyższe odznaczenie, Złoty Krzyż Zasługi, otrzymała dotychczasowa prezes KIT, przedsiębiorca i znana, nie tylko w Małopolsce, działaczka społeczna Anna Jędrocha (Symposium Cracoviense). Nie zabrakło innych wyróżnień: marszałek województwa małopolskiego przyznał Krakowskiej Izbie Turystyki tytuł Polonia Minor, zaś Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski nadał odznaki Honoris Gratia za działalność turystyczną i promocyjną na rzecz Krakowa czterem działaczom izby. Swoich członków uhonorowała także ITRP.

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter