Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
20 lat z Atlas Tours

»

Organizator rejsów z okazji jubileuszu uhonorował najlepszych agentów

W Miasteczku Westernowym Twinpigs odbyła się gala z okazji 20-lecia firmy Atlas Tours, organizatora rejsów wycieczkowych na polskim rynku. W gali uczestniczyli najlepsi agenci z całego kraju, partnerzy biznesowi, przedstawiciele lokalnych władz, a także stali klienci firmy.

Wszyscy bawili się wspaniale, Impreza rozpoczęła się od pokazu zespołu Multi Visual – jest to grupa specjalizująca się w pokazach artystycznych z wykorzystaniem laserów oraz rekwizytów multimedialnych, finalista programu Mam Talent. Po energetycznym pokazie nadszedł czas na część oficjalną, czyli galę wręczenia statuetek dla najlepszych agentów, specjalizujących się w sprzedaży rejsów wycieczkowych. Prezes zarządu w obecności Magdaleny Myczewskiej (laureatka konkursu piękności Queen of Poland 2017, Queen of Atlas Tours) pełnił honory gospodarza i wręczał wyróżnionym statuetki.

Po części oficjalnej zaproszeni goście podziwiali pokaz sztucznych ogni delektując się lampką szampana. Tło muzyczne w tej części spotkania zapewniał zespół The Postman,  Goście bawili się do przebojów Beatlesów, a następnie do białego rana tańczyli do hitów granych przez DJ Olivera. Następnego dnia na agentów czekał piknik w Miasteczku Westernowym, gdzie mogli korzystać z wszystkich westernowych atrakcji. MO

23-24 września 2017, 20-lecie Atlas Tours, Miasteczko Westernowe Twinpigs

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter