Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Atout France zaprasza na kolejną edycję spotkań z francuską branżą turystyczną

Tables Rondes to spotkanie przy kolacji z przedstawicielami destynacji turystycznych, hoteli, zabytków i przewoźników francuskich. To wyjątkowa okazja, aby w swobodnej atmosferze, przy smacznym posiłku nawiązać cenne kontakty z francuskimi profesjonalistami z branży turystycznej – i nie trzeba przy tym wyjeżdżać z kraju!


Gdzie i kiedy?

W tym roku spotkanie odbędzie się w dwóch miastach:

  • w Warszawie: w poniedziałek, 7 grudnia 2015 o godz. o 18:00 w restauracji Concept 13 w domu handlowym Vitkac
  • we Wrocławiu: we wtorek, 8 grudnia 2015 o godz. 18:00 w hotelu Sofitel Stare Miasto

Podczas spotkań obecni będą partnerzy reprezentujący bazę hotelową oraz produkty i atrakcje turystyczne, m.in. paryski hotel Plaza Elyzées***, park rozrywki Disneyland® Paris, Compagnie des Alpes reprezentujące 3 atrakcje turystyczne: podparyski park rozrywki Parc Astérix, paryskie muzeum figur woskowych Muzeum Grévin oraz park rozrywki Futuroscope znajdujący sie w regionie Poitou-Charentes. Promować będą się także alpejska stacja narciarska Alpe d'Huez oraz koleje francuskie Voyages-Sncf.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenie można przesyłać do 30 listopada z uwzględnieniem miasta spotkania (Warszawa lub Wrocław) na adres: paulina.walczak@atout-france.fr. Z racji formy spotkania (serwowana kolacja poprzedzona prezentacją) liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

 

Zaproszenie ważne jest dla 1 osoby (jednego przedstawiciela biura podróży, touroperatora bądź agencji incentive). Z jednego biura w spotkaniu może wziąć udział tylko jedna osoba. Imienne potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie Państwu przesłane mailem najpóźniej 5 dni przed spotkaniem. Prezentacja partnerów odbędzie się w języku polskim, rozmowy przy stolikach będą prowadzone w języku angielskim.

2015-11-18 11:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter