Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Jacek Socha w Small Planet

Jacek Socha dołączył do zespołu Small Planet Airlines. Będzie odpowiadał za rozwój działu sprzedaży indywidulanej. Objęcie przez niego tego stanowiska wpisuje się w nową strategię przewoźnika.


Small Planet Airlines od niedawna umożliwia zakup biletów bezpośrednio na swojej stronie internetowej (www.smallplanet.aero). Samoloty z Warszawy, Katowic i Lublina będą latały do najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych – na greckie wyspy Zakynthos, Kretę, Rodos, Korfu oraz do bułgarskich kurortów Warny i Burgas. Do podjęcia tego  kroku przewoźnika zmotywowała przede wszystkim chęć wspierania biur podróży oraz touroperatorów w procesie całkowitego wypełnienia zakontraktowanych rejsów. – Chcemy, wspierać biura podróży czarterujące nasze samoloty poprzez dodatkową sprzedaż biletów lotniczych na trasach, w których wypełnienie miejsc nie jest całkowite, a także zmniejszać wolumen ryzyka poprzez elastyczne dopasowywanie pojemności samolotów do potrzeb i możliwości sprzedażowych touroperatorów – mówi Jarosław Jeschke, prezes Small Planet Airlines Poland.

Jacek Socha z branżą turystyczną związany jest od wielu lat. Początki kariery to praca w Triadzie, gdzie pod koniec okresu współpracy zajmował stanowisko pełnomocnika zarządu, związany był także z Exim Tours i Sky Clubem. W obu firmach odpowiadał za produkt turystyczny. Ostatnio Socha pracował w Neckermannie, początkowo na stanowisku menedżera ds. kontraktowania, później jako dyrektor produktu. 1 czerwca bieżącego roku podjął współpracę ze Small Planet Airlines. MG

2016-06-02 16:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter