Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

WOT zachęca do odkrywania Warszawy rozdając nagrody

,,Klub Odkrywców Warszawy” to najnowsza inicjatywa Warszawskiej Organizacji Turystycznej. W ten sposób stowarzyszenie zachęca do zwiedzania nie tylko gości z Polski i zagranicy, ale także warszawiaków.

Jak tłumaczy Barbara Tutak, prezes WOT, program „Klubu Odkrywców Warszawy” ma za zadanie pokazać to, co w historii i kulturze Polski i Warszawy najcenniejsze.

Osoby, które przystąpią do klubu, otrzymają odpłatnie książeczkę z opisami muzeów, w której zbiera się pieczątki z poszczególnych miejsc. Znalazły się w niej informacje o instytucjach kultury biorących udział w akcji oraz ciekawostki, które są tylko małą zapowiedzią tego, czego można dowiedzieć się na miejscu.

Projekt daje szansę zdobycia nagród takich jak kolacja z noclegiem w historycznym warszawskim hotelu, pakiet odwiedzin w najciekawszych atrakcjach turystycznych stolicy, udział w spersonalizowanej wycieczce po mieście, czy zestawy gadżetów promocyjnych. Zdobędą je te osoby, które jako pierwsze odwiedzą wskazane muzea i skompletują wszystkie pieczątki. Ważna jest też frajda kolekcjonowania pieczątek i poznawania miasta.

Raz w miesiącu na stronie www.OdkrywajWarszawe.pl w zakładce Klub Odkrywców Warszawy będą zamieszczane informacje o dodatkowych nagrodach-niespodziankach – żeby taką nagrodę otrzymać, trzeba odnaleźć właściwą informację w zakładce Klubu Odkrywców Warszawy, publikowaną określonego dnia każdego miesiąca i przesłać ją na adres office@wot.waw.pl. Nagroda trafi do pierwszej osoby, która prawidłowo wykona zadanie.

Biorąc udział w programie „Klub Odkrywców Warszawy” uczestnicy mają możliwość dodatkowo wesprzeć Fundację ,,Daj Herbatę”, która od lat pomaga osobom w kryzysie bezdomności, ponieważ część dochodów ze sprzedaży książeczki będzie przeznaczona właśnie na ten cel. Patronem medialnym projektu jest Radio dla Ciebie. MG

2022-11-04 15:39:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter