Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE 
Maciej Szczechura za Grzegorza Baszczyńskiego na stanowisku prezesa w Rainbow Tours

Z początkiem lipca nastąpią zmiany w kierownictwie Rainbow Tours. Obecny prezes, Grzegorz Baszczyński, przejdzie do Rady Nadzorczej. Spółką pokieruje zarząd składający się z managerów, którzy przejmowali zarządzanie touroperatorem w przeciągu ostatnich lat. Na jego czele stanie rekomendowany przez Radę Maciej Szczechura. Wesprą go Piotr Burwicz, który ma objąć funkcję wiceprezesa, oraz Jakub Puchałka.

Maciej Szczechura dołączył do zespołu Rainbow Tours w 2020 r. W ostatnich latach był odpowiedzialny za sprzedaż, współpracę agencyjną oraz kontakty z mediami. Zanim zawodowo związał się z turystyką przez kilka lat pracował w sektorze bankowym.

Grzegorz Baszczyński, który kieruje firmą od początku jej istnienia, wierzy, że przekazuje zarządzanie firmą w dobre ręce. - Mogę powiedzieć, że przeprowadziliśmy w Rainbow modelową sukcesję. Najpierw pozyskaliśmy z rynku kilku doświadczonych managerów, którzy przez ostatnie 7 lat wdrażali się coraz mocniej w zarządzanie firmą. Następnie z zarządu do Rady Nadzorczej przeszli moi wspólnicy. Ja pozostałem jeszcze na stanowisku prezesa, pracując na co dzień z nowymi członkami zarządu. Sukcesywnie przekazywałem im jednak coraz więcej obowiązków i pozostawiałem coraz więcej decyzyjności. Przyszedł moment, kiedy ze spokojem i ja mogę przejść do Rady Nadzorczej, pozostawiając codzienne zarządzanie firmą kolejnemu pokoleniu. MO, foto archiwum prywatne Macieja Szczechury 

2023-06-02 11:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter