Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Join UP! Polska ma swoje pierwsze biuro franczyzowe w Polsce


Join UP! Polska zaistniał na polskim rynku w marcu zeszłego roku. Teraz touroperator poinformował, że otworzył w Katowicach swoje pierwsze stacjonarne biuro franczyzowe. W tym modelu biznesowym dobrze się czuje, bo przetestował go  w Ukrainie i Mołdawii.

Zgodnie ze swoją filozofią Join UP! chce być dostępnym i przyjaznym partnerem w podróżowaniu – nie tylko dla klientów, lecz również dla agentów. W związku z tym, we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność, w tym w Czechach i na Słowacji, które wkrótce dołączą do już istniejących dziewięciu lokalizacji, konsekwentnie realizuje strategię opartą na budowaniu solidnych relacji i oferowaniu korzystnych warunków handlowych dla naszej sieci lokalnych agentów oraz biur franczyzowych. Model ten sprawdził się doskonale w Ukrainie oraz w Mołdawii, gdzie sieć franczyzowa liczy obecnie 147 biur (w tym 31 otwartych w czasie wojny).

- Od początku firma zorientowana jest na silną współpracę B2B wspartą atrakcyjnymi warunkami
handlowymi. W konsekwencji, nie posiadamy własnych biur sprzedaży, a ściśle pracujemy z lokalną siecią agencyjną również w modelu franczyzowym. Wierzymy, że takie podejście spotka się z dużą aprobatą wśród polskich agentów. Dzięki naszemu programowi franczyzowemu, silnej marce i produktom, zapewniamy partnerom ciekawe możliwości rozwoju razem z nami. Nasza strategiczna ekspansja w Europie trwa, a rozwój na lokalnych rynkach jest stabilny, dlatego cieszę się, że to Polska jest kolejnym krajem, w którym Join UP! wprowadza franczyzę i jestem przekonana, że taki krok pozwoli nam jeszcze szybciej osiągnąć lokalne i globalne cele biznesowe, które sobie stawiamy – podkreśla Anna Staszewska, dyrektorka zarządzająca Join UP! Polska.

- Jesteśmy pewni, że w najbliższych latach pojawi się wiele biur franczyzowych Join UP! na terenie
całej Polski, a w kolejnych rozważamy wprowadzenie oferty franczyzowej również w Rumunii i
Kazachstanie. Naszą siłą są ludzie, dlatego staramy się wspierać partnerów we wszystkich krajach, w których działamy i dać im możliwość budowania rentownego biznesu wraz z Join UP! – dodaje
Maryna Daineko, head of sales development Join UP!.

Pierwsze franczyzowe biuro Join UP! Polska mieści się przy ul. Strzeleckiej 8A w Katowicach. MG

2024-04-05 13:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter